O nas

Nasza szkoła zaczęła działać w 2014 roku. Jako jedyna szkoła językowa na pyrzyckim rynku edukacyjnym cieszymy się dużym zainteresowaniem kursantów.

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Szkolimy osoby przygotowujące się do pracy zagranicą, w tym osoby skierowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach. Dostosowujemy się do potrzeb kursanta. W każdej chwili może określić czego potrzebuje, na co chciałby kłaść szczególny nacisk. W przystępny sposób zapoznajemy go z gramatyką i słownictwem obcego języka. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci nie tylko osiągnęli najlepsze wyniki w szkołach, na egzaminach oraz w pracy, ale również potrafili odnaleźć się w różnych życiowych sytuacjach wymagających użycia języka obcego.

Weryfikujemy wiedzę i postępy naszych kursantów przy pomocy testów, konwersacji i zadań domowych. Kursy kończą się egzaminem. Uzyskaliśmy certyfikatu jakości SUS 2.0 umożliwiający przeprowadzenie szkoleń otwartych, które są dofinansowane ze środków UE.